Kontakta oss på Lincona

Vad kan vi hjälpa ditt företag med?

Vi älskar möten

Kom i kontakt med oss

Det bästa är att ta ett förutsättningslöst möte där vi går igenom era behov och vad ni är ute efter. Med 25 år i branschen så är det stor chans att vi redan haft liknande projekt och det kan vara bra att utgå ifrån. 

Besök oss?

Kungsgatan 13, Uddevalla



    Leonor Österberg

    Leonor Österberg

    Konstruktör
    Betongprefab/bostadshus

    Tel. 0522-645352

    E-post: leonor@lincona.se

    Jaokb Brandin

    Jaokb Brandin

    Kontorschef/Konstruktör

    Tel. 0522-645541

    E-post: jakob@lincona.se

    Anders Randhem

    Anders Randhem

    Konstruktör
    Senior adviser

    Tel. 0522-645546

    E-post: anders@lincona.se

    Ferid Krso

    Ferid Krso

    Konstruktör
    Konstruktionsändringar & erfarenhet inom samtliga områden

    Tel. 0522-645353

    E-post: ferid@lincona.se

    Alexander Högberg

    Alexander Högberg

    Konstruktör
    Grundläggning/Träkonstruktioner

    Tel. 0522-645544

    E-post: alexander@lincona.se

    Khaled Darouiche

    Khaled Darouiche

    Konstruktör
    Betongprefab/enbostadshus

    Telefon. 0522-645354

    E-post: khaled@lincona.se

    Tommy Nilsson

    Tommy Nilsson

    Konsult
    Tel. 0522-64 55 41

    E-post: tommy@lincona.se

    Är du vår nästa medarbetare?

    Konstruktör
    Kontakta oss på

    E-post: info@lincona.se

    Scroll to top